KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14808467
nr 1480 8467
Pastell
Oidentifierad konstnär. Stilleben. Monogramsignerad MR. Bildmått: 28x32 cm, yttermått inklusive ram: 43x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:45:36
300 kr
500 kr